Zamieszkaj jak lubisz w komfortowych warunkach

W budowie i wykończeniu wykorzystujemy materiały wysokiej jakości, które będą służyły mieszkańcom przez wiele lat. Wdrażane rozwiązania łączą funkcjonalność i estetykę, dzięki czemu nie tylko cieszą wzrok, ale też zapewniają wygodę i użyteczność.

Wnętrza mieszkań

W zależności od pomieszczenia sufity i ścianki są wykończone tynkami gipsowymi lub cementowo-wapiennymi. Wykonane z PCV okna są wytrzymałe i szczelne, chronią przed utratą ciepła. Nawiewniki w pokojach zapewniają prawidłową wentylację.

W budynku dostępne będą wszystkie media wykonane wg projektu, m.in: woda zimna i ciepła, prąd czy instalacje niskoprądowe, ogrzewanie ze wspólnej kotłowni gazowej. Ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu.

Do lokali znajdujących się na parterze przylegają przestronne ogródki, do pozostałych mieszkań przynależą tarasy lub balkony.

Standard Smart Apart i atrakcyjna lokalizacja sprawiają, że to propozycja godna uwagi zarówno dla osób szukających mieszkań na własne potrzeby, jak i klientów inwestycyjnych.

Części wspólne

Ściany klatek schodowych wykończone będą tynkami oraz malowane. Na posadzce znajdą się płyty gresowe antypoślizgowe o wysokiej odporności na ścieranie.

Wszystkie budynki posiadają domofony. Do lokali znajdujących się na parterze przylegają przestronne ogródki, do pozostałych mieszkań przynależą tarasy lub balkony.